“IFA Paris, dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere çok çeşitli benzersiz ve özel kurslar sunan bir moda okuludur. Öğrencilerimize en çok gelecek vadeden, küresel olarak etkili moda merkezlerinden üçünde eğitim alma seçeneği sunuyoruz: Paris, Şanghay ve İstanbul. Kampüs rotasyonları, öğrencilerin başlıca moda ve lüks endüstri trendleri hakkında eşi benzeri görülmemiş uluslararası bakış açıları kazanmalarını sağlıyor.”

Olivia Chai (Başkan) &
Patrick Kouzmine-Karavaieff (Başkan)

IFA Paris, tamamen bağımsız bir yönetim altında gerçek anlamda uluslararası bir moda okulunun ender bir örneğidir. Köklerimiz Fransa’daki sanat ve zanaat tarihine sıkı sıkıya bağlı olsa da, küresel ölçekte en titiz akademik standartları karşılıyoruz.

İster Paris’te, ister Şanghay’da veya İstanbul’da eğitim almayı tercih edin, uluslararası eğitmen havuzumuz, çeşitli moda ve lüks endüstri segmentlerinde benzersiz bir uzmanlığa sahiptir. Çok kampüslü rotasyon yaklaşımımız, Paris’teki modanın klasik yanını, Şanghay’daki hızla değişen moda ve lüks dünyasını ve İstanbul’daki her türlü ticaret için iyi bağlantılı ve en stratejik konumu birleştiren gerçekten benzersiz bir öğrenme deneyimi sağlar.

Sunduğumuz eğitimler, öğrencileri eğitimlerinden sonra hayata hazırlamaya yardımcı olmak için gerçek endüstri talebine dayalı olarak oluşturulmuştur. IFA Paris, endüstrideki gelişmeleri tahmin etme stratejisine uygun olarak, Moda Teknolojisi ve Sürdürülebilir kalkınma alanında, öğrencilerimize eğrinin önünde olmak için benzeri görülmemiş bir yetenek veren son teknoloji programlar geliştirmiştir. Lisansüstü eğitimlerimiz, katılımcıların yarının liderleri olmalarını sağlayan değerli beceri setlerini öğretmek için moda ve lüks alanlarında üst düzey bir eğitim sunma düşüncesiyle inşa edilmiştir.

Bugün IFA Paris’in kampüslerinde okuyan 50 farklı milletten binden fazla öğrenci var. Taahhüdümüz geleneksel eğitimin ötesine geçer. Öğrencimizi Fransa, Çin, Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerinde moda ve lüks endüstrilerinde değişiklikleri yönlendiren önemli profesyonellere dönüştürmeye adadık.

DAHA FAZLA
Pedagojik Strateji

Pedagojik Strateji

With a holistic approach, IFA Paris’ Online pedagogy allows us to accompany our students in a journey of professional self-discovery through a carefully crafted teaching and learning strategy. IFA Paris – Learn Online, the dedicated E-Learning Offer of ...