Menu
BAŞVUR

İSTANBUL KAMPÜSÜ

Başka bir okulda, enstitüde veya üniversitede MBA/Master veya Lisans derecelerinde herhangi bir moda işletmesi veya moda tasarımı bölümlerinde eğitim görüyorsanız ve IFA Paris’e geçiş yapmak istiyorsanız kayıt kabul yöneticilerimiz size yardım etmekten ve kaydınızı sağlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

İlk adım olarak bize info@ifaparis.com.tr adresinden konu bölümünde "Transfer to IFA Paris" yazıp durumunuzu açıklayan bir mail ile ulaşabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki konular hakkında bize bilgi verin:

1. Şu anda eğitim gördüğünüz okulun adı ve yeri.
2. Alanınız ve program yapısı, kaçıncı yıldasınız.
3. Geçmiş ve güncel transcript.
4. Ulusunuz ve vize durumunuz.
5. İlgilendiğiniz IFA Paris programı ve kampüsü.

Daha sonra kayıt kabul yöneticilerimiz durumunuzu inceleyebilir ve transfer süreci hakkında size bilgilendirebilir ( Hangi ders ve kredileriniz almış sayılır ve hangi yıldan başlayabilirsiniz v.b.). Sonraki adımda CV’nizi, motivasyon mektununuzu, pasaport fotokopisi, İngilizce seviye belgesi ( IELTS or TOEFL ) ve moda tasarım eğitimi alıyorsanız portfolyonuzu sunmanız gerekecektir.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram