Menu
BAŞVUR

İSTANBUL KAMPÜSÜ

Fransa ve Çin’de kurulduktan sonra, IFA Paris şimdi Avrupa ve Asya’nın kesişme noktasında yer alan ve en hareketli şehirlerden biri olan İstanbul’da da kuruldu. IFA Paris İstanbul’un en saygın üniversitelerinden biri olan Bahçeşehir Üniversitesi ile iş birliği içinde olmaktan gurur duymaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi, Türkiye'nin ve dünyanın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kültür, eğitim ve öğrenmenin buluştuğu bir merkez olan İstanbul'un kalbinde kurularak ülkenin geçmişten bir gelecek inşa edecek üniversite misyonunu yerine getirmede önemli bir adım teşkil etmektedir. IFA Paris, öğrencilerinin en iyi şekilde yararlanabileceği şeyler sunacağından konumunun avantajlı olduğuna inandığı kadar bunun öğrenciler için bir ayrıcalık olduğunu da düşünmektedir.Çok sayıda müzeler, galeriler, parklar ve modern kolejlerle çeşitlendirilmiş dünyanın en heyecan verici ve dinamik şehirlerinden biri olan İstanbul kendilerini keşfetmek, geliştirmek, dahası Moda ve Lüks bir iş ortamında kariyer sahibi olmak isteyenlere zemin hazırlamaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli  Eğitim Merkezi (BAUSEM)

BAUSEM, gelişen ve değişen dünya koşullarında, birey ve kurumların yetkinliklerini geliştirerek, yeni yetenekler edinebilecekleri, kaliteli, sürekli ve ulaşılabilir programları yaşam boyu eğitimin hizmetine sunmaktadır. BAUSEM büyüme ve gelişim yoluyla daha iyi bir yaşam arayanlar için, kaliteli, ulaşılabilir destekleyici ve güncel programlar sunan yenilikçi ve öncü bir yaşam boyu eğitim merkezidir. IFA Paris ile Bahçeşehir Üniversitesi BAUSEM’de moda ve lüks ilgililerine ve profesyonellerine ortak oluşturdukları kısa eğitim programlarıyla bu alanda kariyer imkanı sunmaktadır.

Peki neden IFA Paris ve Bahçeşehir Üniversitesi İşbirliği?

“İstanbul’un Kalbinde” sloganına yakışır bir üniversite Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)... Beşiktaş’ta boğazın kenarındaki ana kampüsünde günün erken saatlerinde başlayan ve neredeyse tam gün süren bir hareketlilik var. Üstelik üniversitenin hemen her noktasında bir etkinliğe rastlamanız mümkün.

BAU’nun kapısından girdiğinizde gözünüze ilk çarpan şey üniversitedeki yabancı öğrenci sayısının fazlalığı olacak. BAU’da Amerika Birleşik Devletleri’nden Çin’e, Fransa’dan Güney Kore’ye kadar uzanan geniş bir coğrafyadan bini aşkın yabancı öğrenci okuyor.

BAU, öğrencilerine çeşitli anlaşmalar ve işbirlikleri ile dünyanın çok farklı noktalarında eğitim alma şansı sağlıyor. Üstelik bunu da Berlin, Toronto, Washington DC, Batum, Kıbrıs, Hanoi, Kiev, Pueblo, Brockwille gibi BAU Global üyesi kurumların bulunduğu kentlerde yapıyor. 

BAU’ya ulaşım ise oldukça kolay. İstanbul’un Kalbinde yer alan Beşiktaş Kuzey, Beşiktaş Güney, Göztepe ve Galata kampüsleri arasındaki kendi tekneleriyle öğrenci ve akademisyenlere ücretsiz ulaşım imkanı sağlanıyor. Beşiktaş’taki iskeleden günün belli saatlerinde hareket eden bu teknelerle Galata’daki diğer kampüse keyifli bir yolculukla ulaşmak mümkün. Böylece öğrenciler yoğun İstanbul trafiğine takılmadan, üstelik deniz havası alarak kampüsten kampüse geçebiliyor.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram