IFA Paris, ister modanın tasarım yönü, ister modanın işletme yönü ile ilgileniyor olun, moda endüstrisinde hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak uygun programlar sunar.

 

Lisans Programları

Lisans Programları

IFA Paris moda tasarımı, pazarlama ve sürdürülebilirlik alanlarında üç Lisans Programı sunmaktadır. Bunlardan hangisinin moda kariyeriniz için bir basamak taşı olarak en uygun olduğunu keşfedin.
Lisansüstü Programlar

Lisansüstü Programlar

IFA Paris, moda alanında aynı zamanda MBA ve Yüksek Lisans programları da sunmaktadır. Hangi programın moda endüstrisinde sizi istediğiniz yöne ilerletebilir şimdi keşfedin.
Kısa Eğitimler

Kısa Eğitimler

IFA Paris, 1 hafta ile 2 ay arasında değişen moda ve lüks endüstrisinin farklı yönleri üzerine odaklanan kısa eğitimler sunmaktadır. İleri dönüşüm konusunda uzmanlaşmak, moda tasarımının temellerini öğrenmek veya harika bir moda etkinliğinin nasıl ol...
Hazırlık Programı

Hazırlık Programı

Moda Tasarımı ve Pazarlaması Hazırlık Programı, moda kelimesinin 360 derecelik bir görünümünü sunar. İlgi alanlarından emin olmayan moda profesyonellerini, daha derin bir akademik veya profesyonel deneyimden önce moda endüstrisinin ilk tadına varmak ...
Girişimcilik Programları

Girişimcilik Programları

Girişimcilik Startup Programı, moda teknolojisi ve inovasyon laboratuvarımıza dayalı 6 veya 12 aylık bir kuluçka programıdır: Foundry Powered by IFA Paris.
Eğitim Modülleri

Eğitim Modülleri

IFA Paris Eğitim Modülleri, moda pazarlaması, kalıp ve dikiş, görsel mağazacılık, lüks işletmeciliği ve daha fazlası gibi alanlarda çok özel kısa modüllerdir.
Türkçe Eğitim Modülleri

Türkçe Eğitim Modülleri

IFA Paris Istanbul Türkçe Eğitim Modülleri, moda pazarlaması, kalıp ve dikiş, görsel mağazacılık, lüks işletmeciliği, digital tasarım ve daha fazlası gibi alanlarda sunulan özel kısa modüllerdir.