Here at IFA Paris, we offer a great range and variety of programs, catering to every kind of fashion fanatic – whether you are interested in the design side of fashion or business side of fashion, we have suitable programs to help you reach your goals in the fashion industry.

Lisans Programları

Lisans Programları

IFA Paris moda tasarımı, pazarlama ve sürdürülebilirlik alanlarında üç Lisans Programı sunmaktadır. Bunlardan hangisinin moda kariyeriniz için bir basamak taşı olarak en uygun olduğunu keşfedin.
Lisansüstü Programlar

Lisansüstü Programlar

IFA Paris offers MBAs and a Master catering to every kind of fashion fanatic. Learn more about how each Postgraduate Program can advance you towards your desired job in the fashion industry.
Kısa Eğitimler

Kısa Eğitimler

IFA Paris, 1 hafta ile 2 ay arasında değişen moda ve lüks endüstrisinin farklı yönleri üzerine odaklanan kısa eğitimler sunmaktadır. İleri dönüşüm konusunda uzmanlaşmak, moda tasarımının temellerini öğrenmek veya harika bir moda etkinliğinin nasıl ol...
Hazırlık Programı

Hazırlık Programı

The Fashion Design & Marketing Foundation Program offers a 360 degree view of fashion. It is designed for students who are unsure about which area (design/business) of fashion they want to pursue.
Girişimcilik Programları

Girişimcilik Programları

Girişimcilik Startup Programı, moda teknolojisi ve inovasyon laboratuvarımıza dayalı 6 veya 12 aylık bir kuluçka programıdır: Foundry Powered by IFA Paris.
Eğitim Modülleri

Eğitim Modülleri

IFA Paris Eğitim Modülleri, moda pazarlaması, kalıp ve dikiş, görsel mağazacılık, lüks işletmeciliği ve daha fazlası gibi alanlarda çok özel kısa modüllerdir.