IFA Paris, 1 hafta ile 2 ay arasında değişen moda ve lüks endüstrisinin farklı yönleri üzerine odaklanan kısa eğitimler sunmaktadır. İleri dönüşüm konusunda uzmanlaşmak, moda tasarımının temellerini öğrenmek veya harika bir moda etkinliğinin nasıl oluşturulacağını anlamak veya lüks iş dünyasını öğrenmek istiyorsanız, IFA Paris ihtiyaçlarınıza uygun programı sunar.

Geleceğin Moda Teknolojileri

Geleceğin Moda Teknolojileri

Moda ve teknoloji disiplinlerinde teorik ve pratik öğrenmeyi bir araya getiren bu bir haftalık yoğun yolculuk, katılımcıları moda endüstrisini alt üst eden en son yeniliklerle tanıştıracak.
İleri Dönüşümlü Moda

İleri Dönüşümlü Moda

Sürdürülebilir moda, perakendenin geleceği olduğundan, bu anlamda geleceğimiz tekstil atıklarımızla ne kadar akıllı davranabildiğimize bağlı. Daha sürdürülebilir bir alışveriş yolu yaratarak, daha önce giyilemeyen parçaları veya eski kıyafetleri geri ...
Moda Etkinliği Planlama

Moda Etkinliği Planlama

Bu kısa kursta katılımcılar, farklı ölçeklerde anlamlı bir etkinlik oluşturmanın trendlerini öğrenecekler. Güçlü bir etki yaratabilmek için tanıtım araçlarını ve sosyal medyayı nasıl kullanacaklarını anlayacaklar.
Kreatif Direktör

Kreatif Direktör

Bu kısa kurs, sizi modada yaratıcı yön dünyasına sokmak için uzmanlığımızı ile Make Up Forever Akademisi’nin deneyimlerini ve desteğini bir araya getiriyor. Eğitimin tamamlanmasının ardından IFA Paris, Make Up Forever ile işbirliği içinde katılımcılara...
Moda ve Lüks İşletmeciliği

Moda ve Lüks İşletmeciliği

Moda ve Lüks İşletmeciliği Kısa Eğitimi, bir moda girişimcisi olmak için ana fikrin hazırlanmasından bir konseptin ticarileştirilmesine ve tanıtımına kadar gerekli olan temel becerileri sağlar.
Moda Stüdyosu

Moda Stüdyosu

Moda Stüdyosu Kısa Eğitimi, bir moda tasarımcısı olmak için ana fikrin çizilmesinden giysinin yapımına ve doğru kumaşın seçimine kadar gerekli olan temel becerileri sağlar.
Moda Portfolyosu

Moda Portfolyosu

Bu kısa eğitim, grafik oluşturma becerilerini geliştirmek ve bir portföyde yer alan çeşitli illüstrasyon yollarını keşfetmek isteyenlere yöneliktir.
Moda Tasarımı Keşfi

Moda Tasarımı Keşfi

Bu iki haftalık moda tasarımı kısa eğitimi, moda tasarımı dünyasına doğru atılmış ilk büyük adımdır. Bu alanda eğitim almak isteyen öğrencilere yöneliktir ve katılımcılara moda tasarımının ne olduğu hakkında genel bir fikir verir....
Moda ve Lüks İşletmeciliği Keşfi

Moda ve Lüks İşletmeciliği Keşfi

Bu 2 haftalık kısa eğitim, mevcut zorluklarıyla birlikte moda ve lüks endüstrisine net bir genel bakış sağlayacaktır. Katılımcıların bu alanda kariyer yapmak isteyip istemediklerini anlamaları için ideal bir programdır.