IFA Paris, modanın hem tasarım yönüyle, hem de iş yönetimi yönüyle ilgilenenlere farklı lisans programları sunmaktadır. Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı size mezun olduktan sonra tam moda koleksiyonları oluşturmak için tüm bilgi, teknik ve süreçleri aktarırken, Moda Pazarlaması Lisans Programı sizi global moda sektöründeki zorlukları üstlenmeye hazırlayacaktır.

Bu iki lisans programına ek olarak, tamamen çevre dostu moda ile ilgili olan Sürdürülebilir Moda Lisans Programı’nı tercih edebilir ve yine iki yoldan birini seçebilirsiniz: tasarım tarafı veya iş yönetimi tarafı.

Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı

Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı

IFA Paris’in imza programı olan Moda Tasarımı Lisans Programı, mezun olduktan sonra eksiksiz moda koleksiyonları oluşturmak ve marka yönetimine kadar endüstrinin gereklilikleri için tüm bilgi, teknik ve süreçleri öğretir.
Moda Pazarlama Lisans Programı

Moda Pazarlama Lisans Programı

Moda Pazarlaması Lisans Programı, öğrencileri küresel moda iş dünyasındaki zorlukları üstlenmeye hazırlar. Her başarılı tasarımcının arkasında başarılı bir iş insanı vardır. Moda markalarını pazarlamayı ve yönetmeyi bu programla öğrenin....
Sürdürülebilir Moda Lisans Programı

Sürdürülebilir Moda Lisans Programı

Moda Sürdürülebilirliği Lisans Programı, tamamen çevre dostu moda yöntemlerine odaklanır ve bu programda tasarım veya işletme tarafında uzmanlaşmayı seçebilirsiniz.