Lisans Programlarına benzer şekilde, IFA Paris, her türlü moda tutkununa hitap eden MBA ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Çağdaş Moda Tasarımı lisansüstü programı, ürün tasarımı ve geliştirmenin ötesine geçmek isteyen Moda Tasarımı mezunlarını hedeflerken, üç ayrı uzmanlık dalı sunan (İşletme, Lüks ve Medya) Moda Yönetimi MBA programı ile bu üç endüstrinin yönetim yönlerini derinlemesine inceleyecektir.

Moda Teknolojisine MBA programı ise hem moda tasarımı hem de işletme arka planından gelen ve dijital modaya öncülük etmek için teknoloji alanında daha fazla uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Çağdaş Moda Tasarımı Lisansüstü Programı

Çağdaş Moda Tasarımı Lisansüstü Programı

Çağdaş Moda Tasarımı Lisansüstü Programı, Moda Tasarımı Lisans programında öğrenilen beceriler üzerine kuruludur ve yaratıcılığınızı beslemeyi amaçlarken, aynı zamanda size kendi moda markanızı başlatmanız için araçlar sunar....
Moda Yönetimi MBA Programı – Moda İşletmeciliği

Moda Yönetimi MBA Programı – Moda İşletmeciliği

Giyim ve işletmeciliği üzerine odaklanan 24 aylık bu MBA programı, bir bütün olarak modanın yönetim tarafına bakar. SMBG tarafından her yıl en üst sıralarda yer alan bu program, en popüler MBA programlarımızdan biridir.
Moda Yönetimi MBA Programı – Lüks Marka Yönetimi

Moda Yönetimi MBA Programı – Lüks Marka Yönetimi

Bu MBA programı, modanın ötesinde lüksü araştırır ve lüks markalarla ilgili vaka çalışmalarını içerir. İşletme, dağıtım ve perakende, lüks çevre ve yaşam tarzına ve çok daha fazlasına derinlemesine bakma fırsatı sunar.
Moda Yönetimi MBA Programı – Moda Medyası

Moda Yönetimi MBA Programı – Moda Medyası

Moda Yönetimi Moda Medyası MBA Programı, moda iletişimine tutkusu olanlar içindir. Üst düzey moda yayınlarının nasıl oluşturulacağı, çevrimdışı (dergiler) ve ayrıca çevrimiçi (sosyal medya ve blog) gibi mecraların tüm teknik bilgilerini öğrenin....