IFA Paris, tasarım, iş, iletişim ve lüks alanlarında moda eğitiminde uzun yıllardır lider konumda olmasına rağmen; başarımız Madam Olga Saurat’ın etkisine bağlanabilir.

IFA Paris’in Onursal Başkanı olarak moda ve eğitim alanında çok etkili bir figür olarak kabul edilmektedir. Madam Saurat, dünyanın en prestijli moda okullarından biri olan “L’École de la Chambre Syndicale de la Couture Parisienne”in dekanıydı. Ayrıca, her yıl geleneksel ve prestijli işçilik için Fransa’nın en iyi profesyonellerini seçen La Société des Meilleurs Ouvriers de France’ın başkanıdır.

Conseil de l’Ordre National du Mérite’in eski üyesi olan Madam Saurat, yaşamı ve kariyeri boyunca ülkeye yaptığı katkılardan dolayı son derece ayırt edici Commandeur de la Légion d’Honneur dahil olmak üzere Fransa’nın en yüksek onurlarından bazılarına layık görülmüştür. Yaşamı boyunca geleneksel işçiliği desteklemeye yönelik gayesi, ona aşağıdaki ek unvanları sağlamıştır:

  • La Société des Meilleurs Ouvriers Ulusal Onursal Başkanı
  • Japonya, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Pakistan, Rusya, Macaristan, Çin ve Tayland’daki Fransız Haute Couture Büyükelçisi
  • Fransız Milli Eğitim Jüri Couture Başkanı
DAHA FAZLA
Pedagojik Strateji

Pedagojik Strateji

With a holistic approach, IFA Paris’ Online pedagogy allows us to accompany our students in a journey of professional self-discovery through a carefully crafted teaching and learning strategy. IFA Paris – Learn Online, the dedicated E-Learning Offer of ...