MİSYONUMUZ

Yöneticileri ve öğretmenleri ile birlikte IFA Paris, Fransa’nın sanat ve tasarım alanlarındaki tarihi bilgi birikiminin mirasından yararlanabilme ayrıcalığına sahiptir. Bu “savoir faire”i genç nesillere aktarmayı, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı, onlara genel olarak lüks sektöründe ve özellikle moda sektöründe en iyi yöntem ve uygulamaları öğretmeyi misyon edindik. Bütünsel pedagojik yaklaşımımız, tüm öğrencilerimizi kişisel ve profesyonel bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkmaya teşvik ederek, onların normları aşmalarına ve benzersiz endüstri liderleri olmalarına olanak tanır. Akademinin ötesinde, öğrencilerimize titizlik, zarafet, hassasiyet ve yaratıcılık değerlerini yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz önermemiz, 50 farklı milletin tek bir öğrenci popülasyonunda birleştirilmesinin izin verdiği çeşitlilik ve dinamizmde yatmaktadır. Öğrencilerimizi tüm kıtalarda moda ve lüks dünyasında yarının manşetlerine hazırlamaktan gurur duyuyoruz.

FELSEFEMİZ

Okullarımız, işbirlikçileri, öğretmenleri ve öğrencileri insanlık, karşılıklı saygı ve verimlilik ilkeleri etrafında birleştirir. Duyarlılık, esneklik, karşılıklı yardım ve mükemmelliğe bağlılık – IFA Paris’in eylemlerini yönlendiren tüm temel ilkeler. Uluslararası bir eğitim kurumu olarak, ev sahibi ülkelerimizin yasalarına ve geleneklerine saygı göstermekle yükümlüyüz. Etkileşimlerimizde dengeli bir yaklaşımla ortaklarımızın güvenini kazanmaya özen gösteriyoruz.

DAHA FAZLA
Pedagojik Strateji

Pedagojik Strateji

With a holistic approach, IFA Paris’ Online pedagogy allows us to accompany our students in a journey of professional self-discovery through a carefully crafted teaching and learning strategy. IFA Paris – Learn Online, the dedicated E-Learning Offer of ...