2002 yılında kurulan IFA Paris Şanghay’ın kampüsü, Şanghay Mühendislik Bilimi Üniversitesi (SUES) içinde yer alır ve öğretim ve yaratıcılık açısından en iyi performans gösteren okullardan biri olarak kabul edilir. Neredeyse tamamı Paris’te işe alınan öğretmenlerinin tümü moda dünyasında deneyimli profesyonellerdir.

2002 yılında Şanghay Mühendislik Bilimi Üniversitesi (SUES) ortaklığında Şanghay’da kurulan IFA Paris, moda eğitiminde ilk Çin-Fransız ortak girişimidir. Bugün IFA Paris, Çin’deki moda ve lüks mal sektörlerinde lider enstitüdür. Öğretim ve yaratıcılık açısından en iyi performans gösteren okullardan biri olarak kabul edilmektedir. Neredeyse tamamı Paris’te işe alınan öğretmenlerinin tümü moda dünyasında deneyimli profesyonellerdir.

Yenilikçi girişimler ve moda ve lüks mal endüstrileri ile ortaklık sayesinde, IFA Paris aynı zamanda Şanghay’da tamamen İngilizce olarak verilen Lisans ve MBA programları sunan tek moda enstitüsüdür.

IFA Paris, yaratım, moda ve tasarım alanlarında kariyer yapmak isteyen, küresel bir bakış açısına sahip Çinli ve uluslararası öğrenciler için idealdir. Ayrıca, işletme yöneticileri veya büyük moda veya lüks mal şirketlerinde roller gibi satış ve medya pozisyonları arayanlar için de tasarlanmıştır.

Çok kültürlü ve uluslararası bir ortamda yer alan okulumuzun amacı, elbette öğrencilerinin yaratıcı yeteneklerini ortaya çıkarmaktır, ancak aynı zamanda teknik, bilişim teknolojileri (IT) ve dijital becerilerini geliştirmeyi de amaçlar.

Şanghay’daki IFA Paris, Çin Eğitim Bakanlığı’na tamamen kayıtlı ve hem Çin hem de yerel Şanghay hükümetleri tarafından tanınan bir yüksek öğrenim akademisidir. Bilgi ve pratik becerilerini mümkün olan en sağlıklı şekilde aktarmak için mükemmel koşulları yaratma gayesiyle kendi düzenlediği devasa bir alana sahiptir.

Şanghay’daki kampüsü, ilk tam zamanlı program ve kariyerlerine başlamış profesyoneller için devam eden uygulamalı eğitim kursları aracılığıyla benzersiz bir öğrenim fırsatı sunuyor.

Şanghay’daki IFA Paris, öğrencilerine Çin moda ve lüks mal pazarlarının nefes kesici gelişimine tanık olma şansı da veriyor. Öğrencilerinin yerel ve uluslararası istihdam piyasalarının gereksinimlerini karşılamasını sağlamayı amaçlar.

DAHA FAZLA
Paris Kampüsü

Paris Kampüsü

IFA Paris'in Paris kampüsü, ünlü Canal de l'Ourcq'a bakan, hareketli ve sanatsal bir semt olan Paris'in 19. bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Kalıp yapımı, drape ve dikiş odaları, tasarımcı atölyesi, bilgisayar odası, moda teknolojisi laboratuvarı g...
Shanghai Kampüsü

Shanghai Kampüsü

2002 yılında kurulan IFA Paris Şanghay'ın kampüsü, Şanghay Mühendislik Bilimi Üniversitesi (SUES) içinde yer alır ve öğretim ve yaratıcılık açısından en iyi performans gösteren okullardan biri olarak kabul edilir. Neredeyse tamamı Paris'te işe alınan ...
İstanbul Kampüsü

İstanbul Kampüsü

IFA Paris İstanbul kampüsü, Beyoğlu'ndaki tarihi Apartman Mizzi, diğer adıyla Neşe Apartmanı’nda yer almaktadır. Öğrencilerin birbiriyle etkileşimde bulunduğu, ilham verdiği ve birbirlerine yardım ettiği açık alan öğrenimi şeklini benimser. Campus Mizzi...
Online Kampüs

Online Kampüs

IFA Paris'in online eğitim pedagojisi, bütünsel bir yaklaşımla, özenle hazırlanmış öğrenim stratejisi ile öğrencilerimizin profesyonel olarak kendilerini keşfetme yolculuğunda onlara en yakından eşlik etmemize olanak tanır. Our dedicated E-Learning Offer ...