Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Campustalk W/ Oner Evez, Moda Etkinlikleri ve Yönetimi Şirketi Sahibi

By Ocak, 2020Nisan 16th, 2022No Comments

Ünlü koreograf ve defile organizatörü Öner Evez, IFA Paris İstanbul öğrencilerinin konuk konuşmacısı oldu. Öğrencilerimizle yaptığı iki saatlik yoğun etkinlik boyunca, geçmişini, azim ve sıkı çalışmaları sayesinde hayallerinin nasıl gerçekleştiğini paylaştı.

2007 yılında, İtalyan Moda Komitesi tarafından Milano Moda Günleri’nin açılış törenine davet edilen ilk koreograf oldu. Evez, yaratıcı hayallerinin hiçbir zaman sınır tanımayacığını, bir hedef belirlemenin kolay olmadığını ve “hedef belirlemenin bir ayrıcalık olduğunu” vurguladı.

Oner Evez

“Hayat vizyonunuz, hayallerinizi ve çabalarınızı anlamlı bir hedefe odaklamanızı sağlar.”

Öner Evez: “Eğer hayallerimin derinlerine inmesem, onları tanımlamamış ve gerçeğe dönüştürmüş olmasaydım, muhtemelen şu anki kadar başarılı olamaz ve sevdiğim işi yapamazdım.”.

Evez şimdilerde, koreograf ve yaratıcılığına ek olarak, dünya çapında markalar için moda şovları yaratan ve çeşitli markalarda marka danışmanı ve sanat yönetmeni olan bir fikir insanı…

IFA Paris öğrencileri kendisine birçok soru sorma şansı buldu ve bir “efsane”yi tutkuyla dinledi.

Bu etkinlik IFA Paris Istanbul öğrencileri için moda endüstrisinin bir çok alanını daha iyi anlamaları açısından çok faydalı oldu