Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Gucci ve IFA Paris İstanbul, IFA Öğrencilerine Kariyer İmkanları Sunuyor

By Nisan, 2022No Comments

IFA Paris İstanbul öğrencileri Gucci markası ile geçtiğimiz hafta harika bir toplantıyla bir araya geldi. Bu toplantıyla öğrencilerimizin hem Gucci’nin staj programlarına katılabilme hem de yüksek lisans projeleri ve kariyer gelişimlerine olanak sağlayacak fırsatlarını yakalayabilmelerini amaçladık.

Online meeting with Gucci

Gucci ile Online Toplantı

Online platform üzerinden katılım sağladıkları bu toplantı öğrencilerimiz için oldukça heyecan vericiydi. Merak ettikleri tüm soruları sordular ve ardından Gucci’nin her süreçte cesaretlendirici ve destekleyici ekibi tarafından detaylar hakkında bilgilendirildiler. Ayrıca markanın geçmişi ve vizyonu hakkında daha iyi bir fikir edinme şansı da buldular.

Gucci’nin EMEA Yetenek ve Gelişim Danışmanı Giulia Canola’nın Gucci’deki işe alım süreçlerini anlattığı toplantıda özellikle moda da sürdürülebilirliği destekleyen ve bu konuda fark yaratmayı hedefleyen takım arkadaşları aradıklarını vurgulandı. Bununla beraber Giulia, lüks perakendeye tutkusu olan ve kariyerlerine bu alanda başlamak isteyen yeni mezunların katıldığı 24 aylık “Gucci Perakende Topluluğu” programını da tanıttı.

Giulia, bu topluluğa kabul edilen ve 24 aylık yolculuğu başarıyla tamamlayanların Gucci mağazalarında takım yöneticisi olma şansına sahip olduğundan, aynı zamanda bu kişilerin uluslararası mağazalar arası yer değiştirmeye istekli ve Londra, Paris, Milano, Barselona, ​​Dubai, Doha, Münih ve Hamburg’daki flagships mağazalarda çalışacak kadar hevesli kişiler olması gerektiğinden bahsedildi.

Istanbul campus students

Istanbul Kampüsü Öğrencileri

Bizler IFA Paris İstanbul olarak öğrencilerimizin her zaman sektörle iç içe ve mevcut gelişmelerden haberdar olmalarına önem vermekteyiz. Gucci ile geliştirdiğimiz iş birliği ile öğrencilerimizin sektördeki en iyi bağlantılara sahip olmaları ve dev markaların genç yeteneklerimizi tanıması bizleri gururlandırıyor.

Gucci’yi aramızda görmekten mutluyuz ve öğrencilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürebileceklerine şahit olmak için heyecanlıyız!

Eğer siz de moda endüstrisinde bir kariyer istiyorsanız, tavsiyelerimizi bir göz atın.