Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Hermès Maison Şangay: Benzersizliğin Sırları

By Haziran, 2015Nisan 18th, 2022No Comments

IFA Paris MBA Lüks Marka Yönetimi öğrencileri birkaç gün önce Şangay’da Hermès Maison’u ziyaret etti. Muhteşem bir tecrübe.

Gezi Hermès markasının Çin’deki durumunun tanıtımı ile başladı, daha sonra bunu çalışanlar tarafından eşlik edilen organize bir dükkan turu, Hermès geleneği ve ürünleri ile ilgili bir sunum ve soru & cevap kısmı takip etti. Öğrenciler eğitici bir tur için hizmet menajeri Aaron Sun tarafından karşılanıp ağırlandı.

El yapımı ayrıntılı deri binicilik ekipmanlarından, çantalara, kıyafetlere ve şık takılara kadar, Bay Sun öğrencilere Hermès ürünleri, tasarımları ve üretiminin benzersizliği konusunda detaylı bir sunum yaptı. Terzi odaları ziyaret edilerek, öğrencilere dönüşüm işlemini keşfetme, detaya düşkün teknisyenlerin nasıl çalıştığını anlama ve markanın alıcılarına sunmaya kendini adadığı satış sonrası desteğin muhteşemliğini görme fırsatı verilmiş oldu.

Hermès Maison uzmanları IFA Paris öğrencilerinin Hermès markasının değeri için ne kadar tutkulu olduklarını gördüklerini ve gelecekte onlarla işbirliği yapabilmeyi umduklarını belirtti”

Tur sırasında, öğrenciler ürün sürdürülebilirliği ve Çin’de fikri mülkiyet haklarının durumu ile ilgili sorular sorarak ne kadar ilgili olduklarına göstermiş oldu. Hermès uzmanları sahtecilik ve fikri mülkiyet hakkı ihlallerine karşı neler yapılabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Son olarak öğrenciler en üst kattaki sergi stüdyosunu gözlemledi ve Hermès’in etkinliklerde sergilerini nasıl ortaya koyduğunu ve VIP müşterilere sağladıkları hizmetlerin nasıl farklı olduğunu gördü. Hermès Maison uzmanları IFA Paris öğrencilerinin Hermès markasının değeri için ne kadar tutkulu olduklarını gördüklerini ve gelecekte onlarla işbirliği yapabilmeyi umduklarını belirtti! Genel olarak, MBA Lüks Marka Yönetimi öğrencileri “Hermès Maison ile müthiş bir tecrübe yaşamış ve bu üst seviye lüks markanın Çin’deki durumu ile ilgili çok önemli bilgiler edinmiş oldu.”