Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris İstanbul kısa eğitimlerini şimdi Türkçe de sunuyor

By Ocak, 2021Mart 31st, 2022No Comments

IFA Paris Istanbul artık kısa eğitimlerini Türkçe olarak da veriyor. Modaya ilgisi olan, bu alanda kariyer yapan veya eğitim alan ve kendini daha çok geliştirmek isteyen herkes için profesyonel kısa eğitimler sunan IFA Paris Istanbul, eğitim farkını artık ilgililerine kendi dilinde deneyimleme fırsatı sunuyor.

Moda bugüne nasıl geldi ve ne evrimlerden geçti, nasıl daha kreatif kombinlemeler yapmak mümkün olabilir, ürünler nasıl sınıflandırılıyor, sektördeki eğilimler neye göre şekilleniyor, tasarımlar ve yaratıcı düşünce çizime nasıl aktarılıyor, trendleri önceden belirleyebilmek mümkün mü, bir ürün satışa nasıl daha iyi sunulabilir, lüks markalarda süreç nasıl işler, nasıl markalaşırız gibi tüm soruları IFA Paris çeşitli kısa eğitimleriyle cevaplıyor.

Her ay farklı konularda kısa eğitim sunan okul, modaya dair daha çok şey öğrenmek isteyenler veya bu alanda profesyonel bir kariyere başlangıç yapmak isteyenler için Styling, Geleceğin Moda Teknolojileri, Lüks Perakende Yönetimi, Moda Tasarımında Stratejik Pazarlama, Trend Takibi ve Araştırma Teknikleri, Çizim Teknikleri, Tüketici Davranışları, Ürün ve Kategori Yönetimi, Koleksiyon Oluşturma ve Range Planlama Süreçleri, Moda Tarihi ve Stil konularında eğitim veriyor.

Katılımcılar, alanında deneyimli hocalar ve uluslararası programlarla içerik olarak paralel bu eğitimlerle moda dünyasında profesyonel bir kariyere başlamanın ilk adımını IFA Paris’in farkıyla atıyorlar.

Eğitimlerin online olarak verilmesi ise yoğun rutinlerinde kendini geliştirmek isteyip zaman yaratamayanlar için ideal. Dijitalleşen dünyanın yeni düzenine IFA Paris ayak uyduruyor ve bu pandemi sürecinde modaya tutkusu olanları eğitimleri ile yalnız bırakmıyor. Şimdi bugün istediğiniz yerden istediğiniz şekilde modanın kalbine bağlanın. Türkçe Kısa Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi almak için kısa eğitimler sayfamızı ziyaret edebilir veya IFA Paris Istanbul kampüsündeki ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.