Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris – İstanbul Öğrencileri Première Vision 2018’i Ziyaret Etti

By Ekim, 2018Nisan 17th, 2022No Comments

IFA Paris Istanbul kampüs öğrencileri, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Premièr Vision Istanbul’u 12 Ekim 2018 tarihinde ziyaret etti.

Lisans Moda Tasarımı ve Teknolojisi ve MBA Lüks Marka Yönetimi birinci yıl öğrencileri, eğitmen Arzu Süzmen ile katıldıkları etkinlikte Türk tekstil sektörünün profesyonelleri ile buluşma fırsatı buldular.

Première Vision Istanbul 2018

Öğrencilerimiz için dünyanın farklı yerlerinden geleceğe yönelik trendlere ve pazar koşullarına yönelik analizler sunan üretici ve satın alma uzmanlarını tanımak güzel bir deneyim oldu.

Premiere Vision Istanbul, Avrupa ve Orta Doğu’daki moda profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılayan cazip bir platform ve yaratıcı moda çözümleri için önemli bir merkezdir. Dünya moda sektörüne hammadde ve hizmet sağlayan dört sektör, İstanbul Kongre Merkezi’nde bir araya geldi. Bu sezon ilk defa, hazır giyim üreticileri de İplik & Elyaf, Kumaş ve Aksesuar üreticilerinin yanında yer alarak fuarda sunulan ürün yelpazesini genişletti.

Öğrencilerimiz 2019-2020 Sonbahar-Kış sezonunun kumaş, stil, iplik & elyaf, aksesuar, stil ve renk trenlerini incelediler.

Bu etkinliğe katılan öğrencilerin dahil olduğu programlarla ilgili detaylı bilgi için: Lisans Moda Tasarımı ve Teknolojisi ve MBA Lüks Marka Yönetimi‘ni ziyaret edebilirsiniz.