Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris « Küçük Dior Tiyatrosu » Sahnesine Çıkıyor

By Haziran, 2015Nisan 18th, 2022No Comments

MBA Moda İşletmesi ve Lüks Eşya Marka Yönetimi okuyan birkaç IFA Paris öğrencisi birkaç gün önce IFC Alışveriş Merkezindeki (Pudong, Şangay) Dior Sergisini gezmeye davet edildi. Keşifler pencere sergisi ve Dior dükkan ziyaretini içeriyordu.

Küçük Dior Tiyatrosu

« Küçük Dior Tiyatrosu » sergisi IFA Paris öğrencilerini Parisli kalp ve zihinlerini savaş sonrası bir dönemde sıra dışı haute couture tasarımıyla cezp etmiş bir etkinliğe götürdü.

Yeteneğini en ince ayrıntısına kadar aslına benzer şekilde yapılan minyatür kıyafetlerle gösteren Dior Haute Couture atölyesinin ince işçiliğini keşfetmek çok zengin bir tecrübeydi.

Bu günlerde, Dior ruhu ürünlerinde her ince ayrıntısında kadının narinlik ve kadınsılığını sürdürüyor. Reyon Şefi Erin Xu, öğrencileri Dior kadın modası ve aksesuarlarını incelemeleri için iki kat boyunca gezdirdi. Yeni sezon Dior kadın el çantaları ve kıyafetleri Lüks Eşya MBA öğrencileri için en çok göze çarpan şeylerdi.

« IFA Paris MBA öğrencileri ise bu ziyaretle büyülendiklerini ve Dior haute couture tarihini ve modern bir moda işletmesini keşfetmekten ne kadar etkilendiklerini anlattı »

Dior çalışanları ile yaptıkları soru ve cevap kısmında, Çin pazarındaki lüks eşya piyasası hakkında genel bir fikir oluşması adına daha çok Çin üst düzey alıcı gruplarından ve alım tercihlerinden söz edildi.

Bugün, Dior haute couture mükemmellik ve sıra dışı el becerisi geleneğini devam ettiriyor. Dior ruhu ürünlerinde her ince ayrıntısında kadının narinlik ve kadınsılığını sürdürüyor.

IFA Paris MBA öğrencileri ise bu ziyaretle büyülendiklerini ve Dior Haute Couture tarihini ve modern bir moda işletmesini keşfetmekten ne kadar etkilendiklerini anlattı.