Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris Lisans Moda Tasarımı Öğrencileri Fransız Sneaker Markası Bensimon ile İş Birliğinde

By Nisan, 2018Nisan 18th, 2022No Comments

Moda Okulu IFA Paris ve efsanevi Fransız spor ayakkabı markası Bensimon ve aynı zamanda dergi Milliennials arasında güzel bir işbirliği.

3. – Edgar Artis

Bensimon, 1978 yılında Bensimon kardeşler tarafından yaratıldı ve o zamandan beri farklı modellerde farklı renklerde sunuldu. Örneğin, bağcıklı ve orijinal tenis ayakkabıları, elastik olanlar, yüksek ayakkabılar ya da sınırlı üretimler…

2. – Ivo Barraza

Bensimon, bu projeyi, kurucu ortak ve markanın sahibi Serge Bensimon’un gözetiminde, basit bir hedefle organize etme fikrini taşıyordu: genç ve hevesli tasarımcıların kendi ayakkabı tasarımı ile ortaya çıkma şansı vermek. Lisans Moda Tasarım ve Teknolojisi öğrencileri için harika bir fırsat.

1. – Ana Victoria Mendes Lourenco

Lisans Moda Tasarımı ve Teknolojisi 1. sınıftan 38 öğrenci, hem Paris hem de Şangay kampüslerinden fikirlerini ve orijinal eserlerini geliştirmeye katıldı. Kavramlarını tanıtan bir ruh hali anlayışı, teknik dosyalarının fikirlerle, renk şemasıyla ve ilhamla gerçekleştirilmesiyle, sonuç Bensimon tenis spor ayakkabılarının benzersiz ve ikonik bir modelinin yaratılmasıydı.