Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris MBA Lüks Marka Yönetimi Öğrencileri Luxlock İle İşbirliği Yapıyor

By Aralık, 2018Nisan 17th, 2022No Comments

Özelleştirilmiş bir satın alma yenilikçi bir kavram değilse, yeni teknolojiler akıllı telefon kullanıcılarıyla doğrudan etkileşimi sayesinde gerçek zamanlı olarak özelleştirmeyi mümkün kılar. LuxLock uygulaması tarafından sunulan, IFA Paris öğrencilerinin (MBA Lüks Marka Yönetimi), köklü bir lüks marka için Marka Yönetimi’ne ayrılan gelecekteki bir modülde test edeceği zenginleştirilmiş bir müşteri deneyimi.

IFA Paris her zaman sadece teorik dersler vermedi, aynı zamanda bütün öğretimini pratik deneyimlere dayandırdı. Dijital devrim ile karşı karşıya kalan, toplumsal ve teknolojik farkındalığı olan okulumuz, öğrencilerine moda endüstrisi gezegeninin fütüristik bir vizyonunu sunmak için gelecekteki kanalları belirlemeye ve deşifre etmeye kararlıdır.

Luxlock

Bu yaklaşım, perakende sektöründe kendini konumlandıran ve geleneksel lüks konseptlerine meydan okuyan LuxLock uygulamasına tamamen uygundur. LuxLock, tüm geçmişe ait kodlarını alarak modern teknolojiyi lüks tüketicinin yolculuğuna dahil ediyor. Seçkin moda tasarımcıları, kişiselleştirilmiş öneriler, canlı sohbetler, kişisel alışveriş uzmanları, gardırop optimizasyonu, dijital dolaplar … lüksü daha erişilebilir hale getirmek, gerçek zamanlı olarak genç kitleyi hedef alan müşteri ilişkilerini zenginleştirmek için birçok uzman ipucu var. Lüks markalar uzun süredir dijital teknolojiden ve inovasyondan kaçabileceklerine inanıyorlardı. İmajını küçümseme korkusuyla motive etme ve özgünlüğünü yönetememe, hatta kitlesel pazar ürünlerine asimile edilme korkusu… Ancak lükste de gelecek, herkes için gerçek bir kol olan küresel bir dijital strateji olmadan inşa edilemez.

Konvansiyonel satın alma yolu tamamen zaman aşımına uğradığından, temas noktaları çeşitlendi ve istikrarsız müşteri tüm satış ağlarını test etmek istiyor. Bu nedenle, bir markanın amacı, müşteri ile ilgili bilgilerini, tutarlı bir yolla yönlendirmek için, ama hepsinden öte, aşırı kişiselleştirilmiş bir evrensel yaklaşım haline getirmektir!

Bu nedenle MBA Lüks Marka Yönetimi öğrencilerimize, lüksün klasik markalarını modern teknolojiyle buluşturan uyarlanmış çözümler önermek mümkündür. LuxLock uygulaması ve hem geleneksel hem de teknolojik çatışmaların kantitatif ve kalitatif analizlerinden sonra, ikisini tam bir uyum içinde bir araya getiren temalar geliştirmeleri gerekecek: Tarihsel değerlerden veri yoluyla nasıl yararlanılacağı, işte sorun budur !!

Çelişkili olmaktan çok, nihayetinde bu durumu en iyi şekilde özetleyen Vivienne Westwood’dur, “Geriye bakmak, geleceği yaratmanın tek yoludur” …

Bu işbirlikteliğine dahil olan program hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: MBA Lüks Marka Yönetimi