Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA X BAUSEM İşbirliğinde Sunulan Ortak Eğitimler Sizlerle !

By Nisan, 2021Nisan 13th, 2022No Comments

“Yeteneğinizi Seviyoruz” mottosuyla 2013 yılından beri İstanbul Kampüsü’nde eğitim hayatına devam eden IFA Paris şimdi Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’yle sağladığı işbirliği kapsamında ortak yürütülen kısa eğitim programlarını sizlere sunuyor.

Çağın getirdiği gereklilikleri iyi okuyarak buna uygun eğitim programları sunan, uzman eğitmenleriyle mutlak başarıyı hedef alan BAUSEM ve IFA Paris, kaliteli içerik ve programlar geliştirerek değişen dünyayı yakalamayı hedefliyor.

Büyüme ve gelişim yoluyla daha iyi bir yaşam arayanlar için, kaliteli, ulaşılabilir ve güncel programlar sunan, yenilikçi ve öncü bir eğitim merkezi olan Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM), 14 yıldır toplumumuzda ekonomik canlılığı besleyen, iş gücü kalitesini yükselten, hedefli sertifika programları sunarak değişen ihtiyaçlara cevap veriyor.

Sizlerde IFA Paris ve BAUSEM onaylı uluslararası geçerliliğe sahip ortak sertifikasyon programlarıyla tasarım alanında yeteneklerinizi geliştirebilir, lüks alanında ise sektördeki en iyi yöntemleri ve uygulamaları öğrenebilirsiniz.

IFA X BAUSEM İşbirliğinde Sunulan Ortak Eğitimler:

  1. Lüks Marka Oluşturma ve Sürdürme Stratejileri
  2. Tasarım Dilinin Keşfi
  3. Moda Dünyasında Fikirlerinizi Satabilmek
  4. Moda Yönetimi ve Pazarlama Fonksiyonları
  5. Renk Teorisinin Tasarım Sürecine Entegrasyonu
  6. Styling Teknikleri