Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Modada Marka Stratejisi IFA Paris İstanbul Kampüsünde

By Kasım, 2019Nisan 16th, 2022No Comments

IFA Paris olarak önceliğimiz her zaman en önde gelen markalarla öğrencilerimizi tanıştırmak ve onlara bu markalara giden yolları açmak olmuştur.

Boreal, markalar için stratejilerini özelleştiren ve halkla ilişkiler, ürün sınıflandırma, lansman etkinlikleri, proje geliştirme, sosyal medya ve içerik yönetimi yoluyla daha iyi bir marka imajı Grup direktörü ile görüşme benimsemelerini sağlayan bir marka geliştirme kuruluşudur.

Grup direktörü ile görüşme

Bu hafta MBA öğrencilerimizle birlikte Boreal showroom’unu ziyaret ettik.Okul dışında öğrenmenin öğrencilerimiz için önemli derecede faydalı bir yöntem olduğunun her zaman farkındayız. Ve buna istinaden Türkiye’nin en önemli ajanslarından biri olan Boreal Brandlifting’in kurucusu Serhat Şengül ile moda endüstrisini ve halkla ilişkiler ortamını görüşmek üzere bir araya geldik.

IFA Paris, öğrencilerine ufuklarını genişletmek ve yollarını aydınlatmak için her fırsatı sunmaya devam ediyor. Öğrencilerin gerçek moda sektöründen insanlarla birlikte olmaları ve sahip oldukları malzemeler üzerinde çalışmaları onlar için çok ilham verici. Sadece moda eğitimi vermiyoruz, aynı zamanda dünyanın nasıl işlediğinin farkında olan, kendi düşüncelerini geliştirebilen ve üretebilen, katkıda bulunan ve geleceği değiştirebilen toplum üyelerini de eğitiyoruz.

Büyük bir marka olmak uzun ve özenli bir süreçtir, strateji, çaba, sabır, sıkı çalışma ve network gerektirir. IFA Paris, öğrencilerine, tüm bu gereksinimleri değerlendiririken ve çeşitli fikirler hakkında beyin fırtınası yaparlarken akıllarında oluşan soruları yanıtlama fırsatı verir.