Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Şangay M1Nt’teki Moda Endüstrisi Network Etkinliği – Aspire To Inspire

By Ocak, 2018Nisan 18th, 2022No Comments

Şangay moda dünyasıyla iletişime geçmek isteyenler için Şangay M1nt Club’ta yapılan ASPIRE To INSPIRE Ocak etkinliği kaçırılmaması gereken bir etkinlikti. IFA Paris gibi moda okullarının öğrencileri, tasarımcılar ve endüstri profesyonelleri tasarımcıların ve girişimcilerin gözünden moda endüstrisini keşfetmek için yeniden bir araya geldi.

Etkinliğin panelistleri; Maximillien Perez (X suit Kreatif direktörü ve IFA Paris mezunu), Ben Algamor (Street Union’da tasarımcı), Celine Bolton (Be Celine b.’de tasarımcı), Jessica Liu and Rozemerie Cuevas ( Jac by Jacqueline Conor’da tasarımcı). Etkinliğe katılan şirket sahipleri ise; Ekaterina Lambert (FashIcon kurucusu ve IFA Paris mezunu), Luke Nolan (student.com kurucusu) Lucas Di Cesare ( Di Cesare Design kurucusu) ve daha niceleri. M1nt CLUB’ın başdöndürücü dekro içinde yürürken bu insanlarla bir araya gelmek endüstrinin yeni noktalarını keşfetmeki öğrenciler ve moda meraklıları için büyük bir fırsattı.Etkinlik iki bölümden oluştu. Parti, Çin moda endüstrisinde başarıya ulaşmış tasarımcıların sunumlarıyla başladı. Sonra soru cevap bölümü yer aldı: “Sizi eşsiz yapan nedir?; “Başarılı olmak sizin için ne demek?”; “Moda sizin için nedir?… Bu kolay olmayan soruların cevaplarını

duymak ilginç ve şaşırtıcıydı. Sonrasında sıra girişimcilerin röportajlarına geldi ve hepsi bir konuda anlaşmaya vardı; Moda endüstrisinde başarılı bir kariyer başlatmak istiyorsanız Çin en iyi yerlerden birisi çünkü fırsatlarla dolu! Bu muhteşem gecede sıra networking kısmına gelmişti ve iki içki arasında bir çok karvizit ve WeChat paylaşımı yapıldı.

Bunun gibi daha fazla etkinlik olmasını umuyoruz ve gelecek seferi sabırsızlıkla bekliyoruz.