Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

“Sıcak Kış” Defilemiz Modanın Şanghay Kampüsümüzün Her Köşesine Akmasını Sağlıyor

By Ocak, 2022Nisan 12th, 2022No Comments

Yılın sonunu kutlamak için, IFA Paris Şanghay Kampüsü‘ndeki öğretmenler ve Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı öğrencileri, özel bir “Sıcak Kış Defilesi” getirmek için birlikte çalıştılar. Koridorda ve sınıflara giren on bir profesyonel model, bu güzel tasarımları izleyiciye daha da yaklaştırarak onları görsel olarak şaşırttı.

IFA Paris Shanghai Campus Bachelor Fashion Design & Tech. Fashion Show

Şanghay kampüsündeki geleneksel mezuniyet defilesi her zaman hem öğretmenler hem de öğrenciler tarafından beklenen sansasyonel bir olay olmuştur. COVID-19’un ani yayılımı ne yazık ki mezuniyet defilesinin iki yıl üst üste iptal edilmesine neden oldu. Bunu telafi etmek için, son iki yıla ait 50 seçkin mezuniyet çalışmasının bir koleksiyonunu sunmak için sıcak kış gösterisi düzenlendi.

IFA Paris Shanghai Campus Bachelor Fashion Design & Tech. Fashion Show

Temayı vurgulamak ve öğrencilerimizin tasarımlarını öne çıkarmak için Song Hanedanlığı mirası, gösterinin görsel konsepti için mükemmel bir ilham kaynağı oldu. “İnci makyajı” hem klasik Çin güzelliğini geliştirdi hem de bu gösteri için kış Noel atmosferini oluşturdu. Aynı zamanda, genç yaratıcı tasarımcıların ortaya çıkışını desteklemek için Çin moda estetiği ile entegre bir batı öğretim yöntemi olan Şanghay Mühendislik ve Bilim Üniversitesi ile Çin-Fransız işbirliği programımızın felsefesini güçlendirdi.

IFA Paris Shanghai Campus Bachelor Fashion Design & Tech. Fashion Show

Öğretmenlerin ve öğrencilerin sıkı çalışmasının yanı sıra, Şanghay Mühendislik Bilimi Üniversitesi liderlerinin ve moda endüstrisindeki profesyonellerin güçlü desteği bu okul etkinliğinin başarısına katkıda bulundu. Şanghay Mühendislik Bilimi Üniversitesi müdürü Bay Yu Tao, ünlü moda tasarımcıları Bay Lu Kun ve Bay Joaquín Jover Gay, Dior’dan Marka Operasyon Müdürü Bayan Chen Xi, Furla’nın Genel Müdürü Bayan Yin Aixuan. Çin ve Şanghay Moda Endüstrisi Derneği Genel Sekreteri Bayan Liu Peifang, gösterinin konuklarıydı. Bu tür akademik ve sektör profesyonellerinin varlığı, moda sektörüne girmeye hazır öğrenciler için büyük bir destek ve motivasyon anlamına geliyordu.

Bu program hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı