Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Steelcase Industry: Güçlü Bir Marka

By Haziran, 2015Nisan 18th, 2022No Comments

IFA Paris’in Lüks Marka Yönetimi Yüksek Lisans öğrencileri özel bir konu fikri olan “mekanın gücü” ile Steelcase’i ziyaret etti.

Birkaç gün önce şirkete yaptıkları gezi sırasında, öğrenciler Steelcase’in Çin yöneticisi Ambroise d’Hauteville’in sunumundan çok şey öğrendi. Bay d’Hauteville, Steelcase,“çalışma ortamını değiştiren, günümüzün hareketli, sürekli yer değiştiren profesyonellerine uygun, daha çok birbirine bağlı bölümler arasındaki proje çalışmasına odaklı çalışma çözümleri sunuyor,” dedi.

Şirket ergonomik “iş hayatı” dedikleri ortamlar için, bankalardan okullara, otomotiv dünyasından hastanelere, gayrimenkullerden havacılık endüstrisine kadar 500 şirkete ofis mobilyaları, mimari ve teknoloji ürünleri üretiyor.

Öğrenciler ilk olarak gruplara ayrıldı ve markanın onlar için ne anlam ifade ettiği konusunda bir beyin fırtınası yaptı. Tartışmadan sonra, Steelcase’in şirket kültürünü ve müşterilere inanılmaz marka değeri ulaştırma tutkularını anlatan bir video izlediler. Öğrenciler meraklarını anlayışlı sorular sorarak ve işyeri tasarım ve değişikliğinin onları nasıl etkilediğine dair kendi tecrübelerini paylaşarak gösterdi.

Son olarak da, Ambroise d’Hauteville önderliğinde bir ofis turu yaparak ürünleri “dokunup hissederek” test etme fırsatı buldular.