Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Vintage Moda Tasarımları için IFA Paris ile Violette Sauvage Ortaklığı

By Mart, 2017Nisan 18th, 2022No Comments

Avrupa’nın en trend vintage giyim bit pazarladından olan Violette Sauvage en büyük etkinliği olacak olan 4. etkinliğinde IFA Paris ile ortak çalışma kararı aldı.

Paris’in eski el kıyafetleri değiş tokuş yeri Carreau du Tapınağı’nda, 1 Nisan’da 400’den fazla ziyaretçi vintage giyimi hayata geri döndürmek için toplanacak;20. Yüzyılın en ikonik ve temsili kombinlerinin bir günlüğüne uygun fiyatlara alınabileceği 2000 metrekarelik lüks ürün sunum alanı.

Violette Sauvage

Violette Sauvage sadece eski bir giyim pazarı pazarı değil. Nitekim bir tırnak sopası, bir fotoğraf sergisi, bir yemek salonu, IFA Paris’in önemli bir parçası olduğu çok şık bir konsept haline getiriliyor. IFA Paris, Lisans Moda Tasarımı’nın 2’nci sınıf öğrencilerinin oluşturulan bir kabininde geri dönüşüm ve iklimlendirme konulu mini sergisi sergilenecek.

IFA Paris, o gün ayrıca konusu en iyi “yeşil görünümü” yakalamak olacak olan bir fotoğraf yarışması düzenleyecek. Kazanan, IFA Paris’in yoğun programı “Cool Hunting”e ücretsiz katılabilecek. Kazanan fotoğraf da okul sosyal ağlarında yayınlanacak.

IFA Paris, öğrencilerin kreasyonlarının ve fotoğraf yarışmasının sergilendiği moda endüstrisinde sürdürülebilirlik konusunda izleyici kitlesinin farkındalığını arttırmak istiyor. Bu ortaklık ile IFA Paris, günümüz trendlerine bağlı iken Paris ruhunu sergiliyor; son yılları ve Modayı yaratmak için kullanılan eğilimleri unutmuyor.