Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Yeni okul dönemi – Yepyeni bir dönem başladı!

By Kasım, 2020Nisan 13th, 2022No Comments

IFA Paris, sağlık krizinin başlangıcından bu yana öğrenciler için eğitim devamlılığını sağlamak için çabalarını iki katına çıkardı. Dijital teknoloji, sokağa çıkma yasakları sırasında ve sonrasında tüm kurslara devam etmeyi ve iletişimi mümkün kılmıştır. Ancak herkes için çok özel olan bu yeni okul yılı 2020, sonunda yüz yüze derslere devam edecek. Sosyal mesafelerin arttığı, duyguların yoğun yaşandığı bir dönem!

IFA Paris’te COVID Sonrası Fiziksel Buluşma

Terk edilmiş odaların kulakları sağır eden sessizliği artık kötü bir anı, okulumuz ‘kapılarını yeniden açtı ve öğrencilerini yeniden ağırlıyor! COVID-19 tamamen ortadan kalkmış olmasa da, IFA Paris ve IFA Paris Istanbul kampüsü, tüm öğretim kadrosu ve öğrencileri ile yeniden fiziksel dersler vermeye başladı. Kesinlikle coşkulu bir buluşma, ama sıkı denetlenen hijyen kuralları çerçevesinde.

Oryantasyon Günü

IFA Paris Istanbul Kampüsünde Sağlık Önlemleri Ön Planda

Hükümet yönergelerine uygun olarak, sınıflarda ve ortak alanlarda maske takılması zorunlu hale gelmiştir. Hidroalkolik jel şişeler tesisin dekoruna mükemmel bir şekilde dahil edildi ve her sabah yeni bir ritüel tanıtıldı: zorunlu ateş ölçümü.

2020 Yeni Okul Sezonunda Yenilikler

Bu yılki harika yeni özellik, tüm kurslarımızın, tam zamanlı veya yarı zamanlı, eğitim modüllerinin takip edilebildiği öğretim platformu “IFA Paris – Online Eğitim”  lansmanıdır. Dijital format artık öğrencinin tüm kurslara dünyanın herhangi bir yerinde canlı olarak katılmasına izin veriyor!

Yeni kaynaklar, yeni öğrenme teknikleri de olsa IFA Paris’in ruhu aynı kalır: kaynakları optimize etmek, her öğrencinin kişiliğini geliştirmek, teknik ve estetikle bilgi birikimini bir araya getirmek. Misyonumuz, moda endüstrisinde geleceğe yön veren yaratıcı beyinler olmanız için sizi yetiştirmek, başarı sizin elinizde -tabi ki dezenfektanla temizlenmiş olarak!