Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris: Yenilikçi bir Eğitim Vizyonu için Yeni Web Sitesi

By Nisan, 2022No Comments

IFA Paris olarak daima yenilikçi eğitim vizyonumuzla gurur duyuyoruz. Teknolojinin çalışma ve eğitim şeklimizi nasıl etkileyeceğini sürekli olarak sorguluyoruz. Bu nedenle, yıllardır öğrencilerimiz için öğrenmeyi kolaylaştıracak çözümler bulmaya yatırım yapıyoruz. Bugün ise ihtiyaçlarımızı daha iyi karşılayabilmek için yenilenen web sitemiz. Sitenin her yönü, okulumuzun bilgi ve araçlarını izleyicilerimize kolayca sunmak için yeniden tasarlandı.

Bilgiye Daha Verimli Erişim için Web Sitelerimizin Birleşimi

Covid nedeniyle ilk karantina sırasında, basit ve etkili dijital öğretim teknikleri geliştirmenin ne kadar önemli olduğunu anladık. Online eğitimlerimize adanmış ikinci bir web sitesi oluşturarak bu eğitimlerimize erişimi hızlandırmıştık. Ancak iki farklı siteye sahip olmanın bir avantaj olmadığını fark ettik. Bu nedenle, iki sitemizi daha modern, gezinmesi daha kolay ve daha eksiksiz tek bir sitede birleştirmeye karar verdik. Bu yeni site, farklı kampüslerimizde bulunan tüm eğitim tekliflerini de bir araya getiriyor: Paris, İstanbul, Şanghay ve Online.

IFA Paris Web Sitesindeki Yeni Özellikler

Gerçekten de online eğitimi başlı başına bir kampüs olarak görüyoruz. Dijital teknolojinin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu bir zamanda, kampüs formatımıza online eğitimlerimizi dahil etmek şart. Bu yeni sitede eğitimlerimiz ile ilgili tüm bilgilere, yazılarımıza ve haberlerimize ulaşabileceksiniz. Ayrıca programlarımız için online kayıt erişimine de sahip olacaksınız. Büyük haber şu ki, IFA Paris’te eğitiminiz için gerekli tüm araçları bulabileceğiniz platformumuzda e-öğrenimlere doğrudan erişebileceksiniz. Her şey birkaç tıkla yeni sitemizde erişilebilir olacak!

Hizmetlerimize erişimi kolaylaştırmak için mümkün olan her şeyi yaptık. Teknolojik yeniliklerimiz sayesinde, öğretim uygulamalarımızı kökten değiştirmeyi umuyoruz. Eğitim deneyiminizi teknoloji aracılığıyla geliştirmek için çözümler bulmaya devam edeceğiz.

Bu nedenle, IFA Paris’teki çalışmalarınız (veya gelecekteki çalışmalarınız) için bir rehber ve araç olarak hizmet edecek bu yeni dijital ortama mutlaka göz atın!