Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Yıllık SMBG Sıralaması – MBA Moda İşletmesi İle IFA Paris Fransa’da İlk 5’te

By Nisan, 2015Nisan 18th, 2022No Comments

MBA Moda İşletmesi IFA Paris, Fransa’da en iyi kolej, okul ve üniversitelere başvuru hazırlıklarında uzmanlaşmış ilk firma olan SMBG-Eduniversal ajansı tarafından Paris’te ilk 5’te gösterildi.

SMBG tarafından en iyi Master ve MBA sıralamaları 21 Mart’ta, Fransa’daki 60 farklı dalda en iyi özel eğitim yerlerinin sunulduğu Paris Moda ve Tasarım Şehri’nin düzenlediği yıllık SMBG fuarında açıklandı.

IFA Paris’in MBA Moda İşletmesi 3 yıldız aldı ve 4. sıraya yerleşti. Bu teşvik edici sonuç, moda profesyonelleri tarafından moda ve tasarım konusundaki güncel vizyonu ile Fransa ve yurt dışında en iyilerden biri olarak onaylanmış olan kapsamlı eğitiminin bir sonucu. MBA Moda İşletmesi IFA Paris’in felsefesi olan « Uluslar Arası Uzman » onayı üç sütun üzerine kurulu: yaratıcı bir atölye ve tasarım üzerine çevre ile bütün bir birleşim – bir moda koleksiyonunun pazara kadar gelişimi; Paris’te ve yurt dışında kurulmuş IFA Paris kampusları sayesinde küresel ve kültürler arası deneysellik; ve her öğrencinin potansiyel yeteneklerinin, kendi kişiliğini güçlendirecek benzersiz birer proje ile geliştirilmesi.

MBA’nın genel yapısı katılımcıları karmaşık işlevleri analiz etmeye davet ederek moda endüstrisine bütünselci bir bakış açısı ile bakmayı teşvik ediyor. Moda İşletmesi MBA ile öğrenciler uluslar arası moda evlerinin stratejilerindeki duyusal pazarlama ilişkisini anlayabiliyor ve muhtemel işverenleri kendine çekip ikna edebilecek zengin tecrübelerle dolu profesyonel bir portföy oluşturmalarını sağlıyor.