Skip to main content
Girişimcilik

Çekim bitti! Foundry Powered by IFA Paris’in İlk Demo Gününe Throwback

By Eylül, 2021Nisan 13th, 2022No Comments

22 Nisan 2021’de ışıklar açıldı ve Foundry Powered by IFA Paris’teki ilk demo günü için perdeler açıldı. Doğrudan Paris’teki moda teknolojisi laboratuvarından tüm dünyaya canlı olarak ışınlanan etkinlikte, teknoloji meraklılarından oluşan bir kitleye 7 erken aşamadaki moda teknolojisi girişimi sunuldu. Diziliş şunları içeriyordu:

Biz B: Asya ve Batı modası için Pakistan’ın ilk satış platformu.

Roundrack: Dahili sürdürülebilirlik doğrulaması ile sürdürülebilir kumaş tedarik aracı.

Rötuş: Çevrimiçi giysi değiştirme ve onarım hizmeti.

LaunchMart: Giysi tasarımı ve prototip oluşturma platformu için hiçbir tasarım becerisi gerekmez.

T-Fashion: Gerçek zamanlı olarak AI trend tahmini ve analitik platformu.

Stylé: Gerçek zamanlı dijital moda kullanan sanal deneme çözümü.

Krippit: Sıfır atıkla yapılan 3D baskılı ayakkabı aksesuarları.

Girişimler, 3 dakika içinde uluslararası yatırımcıların da aralarında bulunduğu izleyicileri çözümlerinin harekete geçeceğine ikna etmek zorunda kaldı. Kurucular, bizi aşırı tüketim ve zayıf perakende deneyimleri gibi sektörel zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkardılar, teknik ürünleriyle büyülediler ve yenilikçi çözümleriyle bizi kazandılar. Foundry, IFA Paris & Beyond Form’daki ekipler, sunulan tüm girişimlerle son derece gurur duyuyor. Küresel bir salgın olmasına rağmen girişimciliğin hala gelişebileceğini gösterdiler.

Bir sonraki start-up grubumuzun demo gününden haberdar olmak ve önceki kaydedilmiş sahalara erişmek için [email protected] adresine e-posta gönderin.

Startup Programı, dünyanın her yerinden kurucuları Foundry moda teknolojisi laboratuvarımızdaki 6 aylık kuluçka sürecine katılmaya davet ediyor. Laboratuvar ve program, etki odaklı moda teknolojisi oluşturan bir girişim stüdyosu olan Beyond Form ile ortaklaşa sunulur. Daha fazla bilgi için lütfen Startup Programı sayfamızı ziyaret edin.