Skip to main content
Moda Sektörü HaberleriModa Teknolojisi

Trend Belirleyen Bir İşbirliğini Keşfedin: IFA Paris x Browzwear

By Ağustos, 2023Ağustos 16th, 2023No Comments

Paris’in önde gelen moda okulu IFA Paris ve giyim geliştirme ve mağazacılık çözümleri için 3D moda tasarım yazılımının devrim niteliğindeki teknoloji odaklı lider sağlayıcısı Browzwear, öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin modayı deneyimleme şeklini yeniden tanımlayacak çığır açan bir iş birliği oluşturmak için güçlerini birleştirdi. Hem İstanbul hem de Paris’teki kampüsleri ile bu eşsiz ortaklık, öğretim görevlilerini son teknoloji araçlarla güçlendirirken, öğrenciler için öğrenme deneyimini yükseltmeyi amaçlıyor.

Browzwear nedir?

Browzwear, stil ve yeniliği sorunsuz bir şekilde bütünleştiren etkileşimli moda teknolojisinin geleceğidir. Bu ileri görüşlü marka, her biri son teknoloji özelliklerle donatılmış, kullanıcıların modayı yepyeni bir şekilde deneyimlemelerine olanak tanıyan bir dizi akıllı giysi ve aksesuar sunuyor. Etkileşimli dokunmatik yüzeylerden artırılmış gerçeklik öğelerine kadar Browzwear, sektörde devrim yaratmaya hazırlanıyor.

Moda Eğitiminde Yeni Bir Dönem

IFA Paris’te inovasyon her zaman misyonlarının ön saflarında yer almıştır. Okul, Browzwear ile işbirliği yaparak öğrencilerine ve öğretim görevlilerine mevcut en sürükleyici ve etkileşimli moda eğitimi deneyimini sunmayı amaçlıyor.

Öğrenciler için:

Browzwear giysilerinizde gerçek zamanlı olarak deneyimlerken kalıp yapımı, kumaş seçimi ve tasarım ilkelerini öğrendiğinizi hayal edin. Artırılmış gerçekliğin entegrasyonu, öğrencilerin yaratıcı fikirlerini görselleştirmelerini ve daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirmelerini sağlayacaktır. Bu teknolojinin kalbinde BrowzWear’ın akıllı ölçüm bandı ve artırılmış gerçeklik uydurma özellikleri yatıyor. Öğrenciler ister haute couture ister hazır giyim üzerinde çalışıyor olsunlar, hassas ve kişiye özel parçalar yaratma becerisine sahip olacaklar, bu da varsayımları ve birden fazla donanım ihtiyacını ortadan kaldıracak. Browzwear ile desen yapma sanatı sezgisel ve kolaylaştırılmış bir sürece dönüşüyor.

Öğretim Görevlileri için:

IFA Paris’teki saygın öğretim üyeleri için Browzwear, öğrencilerle yepyeni bir düzeyde etkileşim kurmak için güçlü bir araç seti sunuyor. Browzwear’ın etkileşimli teknolojisi ile öğretim görevlileri, karmaşık tasarım kavramlarını zahmetsizce sergileyebilir ve karmaşık ayrıntıları açıklamak için artırılmış gerçekliği kullanabilir. Öğrenciler benzersiz bir şekilde uygulamalı bir bakış açısı kazanacakları için bu, moda ilkelerinin daha kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına yol açacaktır.

Browzwear Avantajı

IFA Paris ve Browzwear arasındaki sinerji sadece kampüs ortamıyla sınırlı değil. Öğrenciler ayrıca, endüstri içgörüleri, dijital kitaplıklar ve moda teknolojisi eğitimleri dahil olmak üzere değerli kaynakların hazinesi olan Browzwear çevrimiçi platformuna da erişebilecekler. Hevesli tasarımcılar, hem İstanbul hem de Paris kampüslerindeki meslektaşlarla iş birliği yaparak yaratıcı beyinlerden oluşan gerçek bir küresel ağ geliştirebilirler.

Harekete katıl

Moda konusunda tutkuluysanız ve sektörün geleceğini kucaklamaya hevesliyseniz, IFA Paris ve Browzwear arasındaki bu işbirliği sizin mükemmelliğe açılan kapınızdır. Sizi küresel moda arenasında farklı kılacak en yeni, etkileşimli ve sürükleyici moda eğitimi deneyimini benimseyin.

IFA Paris x Browzwear ile bugün modanın geleceğini keşfedin.