Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

IFA Paris İstanbul, 2021 Bahar Dönemine Yeni Kampüsünde Merhaba Diyor

By Nisan, 2021Nisan 13th, 2022No Comments

Paris ve Şanghay’da da kampüsleri olan Fransız kökenli IFA Paris, moda ve lüks dünyasını öğrencileriyle buluşturmaya İstanbul’da yeni kampüsünde devam ediyor.

Fransa’nın tarihsel birikiminden yararlanan, lüks ve moda sektöründe öncü olmayı hedefleyen IFA Paris İstanbul, Bahçesehir Üniversitesi’yle iş birliği sağlayarak 2020-2021 bahar dönemi itibariyle yeni kampüste eğitim ve öğretim hayatına başladı.

Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü’nde yer almaktan oldukça mutlu olduklarını belirten IFA Paris İstanbul kurucusu olan Adile Cretallaz “Yeni kampüsümüzde güçlü akademik kadromuzla beraber lisans ve yüksek lisans programlarımızla eğitim hayatında fark yaratarak moda ve lüks dünyasının öncüleri arasında yer almaya devam ediyoruz, gururluyuz” dedi.

Dünyanın her köşesinden gelen çok sayıda öğrenciye sahip olan, geleceğin moda tasarımcılarını ve üst düzey yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen IFA Paris İstanbul, şehrin merkezinde Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü’nde öğrencilerinin kaliteli ve verimli bir eğitim dönemi geçireceklerini bildirdi.

Aynı zamanda IFA Paris İstanbul, yapılan iş birliği doğrultusunda BAUSEM ile ortak yürütülecek olan kısa eğitimler kapsamında pazarlama, lüks ve tasarım alanlarında sertifikasyon programlarını başlatacaklarını duyurdu.