Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs Haberleri

Fransa İstanbul Başkonsolosu Olivier Gauvin IFA PARIS İstanbul’da

By Mart, 2022Nisan 13th, 2022No Comments

Eylül 2020’den bu yana Fransa İstanbul Başkonsolosu olarak görev yapan Olivier Gauvin’i IFA Paris İstanbul olarak kampüsümüzde ağırladık.

17 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirdiğimiz davet üzerine İstanbul’un Fransa Başkonsolosu Sayın Oliver Gauvin, Türkiye Fransız Enstitüsü Müdürü …. eşliğinde ziyaret ettiği davette Vatel Otel ve Turizm İşletmeciliği Okulu Bölge Müdürü Ali Doğan Çamak, Kent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Emre Atsü ve İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Öğretim üyesi Prof. Dr. Arzu Kunt’ta yer aldı.

Kampüsümüzün kurucusu ve yöneticisi Adile Cretallaz’ın açılış konuşmasıyla başlayan davette IFA Paris İstanbul’u ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Oliver Gauvin okulumuzda yer alan eğitim programları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kampüsümüzü gezdikten sonra sınıflarımızı ziyaret eden Sayın Gauvin ile öğrencilerimizde tanışma fırsatına sahip oldular ve ders kapsamında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Keyifli vakit geçirdiğimiz davet sonunda tüm katılımcılara IFA Paris İstanbul hediye kiti takdim edildi.

Sayın Gauvin’e bizi ziyaret ettikleri ve öğrencilerimize vakit ayırdıkları için çok teşekkür ediyoruz.