Skip to main content
Etkinlik ve Kampüs HaberleriHaberler

IFA Paris yenilenen Moda Yönetimi MBA programı ile modanın değişimini yakalıyor

By Mart, 2021Nisan 13th, 2022No Comments

Geçtiğimiz yıl, moda dünyasının geleneksel moda ideolojilerinden farklı olarak çerikler üretmek için dönüştüğünü ve yenilendiğini görmüş oldu.

Öğrencileri bu yeni koşullara uyum sağlamaları için gerekli araçlarla donatmak üzere IFA Paris, okulumuzu farklı kılan bileşenleri kullanarak MBA Moda Yönetimi programını yeniledi:

  • Fransız moda mirası
  • Uluslararası öğrenci profili
  • En son teknolojilerde uzmanlık
  • Sürdürelebilir uygulamalar

2021 sonbaharından başlayarak, yenilenen MBA Moda Yönetimi temel bir programdan oluşacak ve öğrenciler üç uzmanlık alanından birinde uzmanlaşmayı seçebilecekler: Moda İşletmeciliği, Lüks Marka Yönetimi veya Moda Medyası.

Moda Yönetimi MBA Programı – Moda İşletmeciliği, öğrencilere, geleceğin düşünce liderleri olmak için gerekli becerileri aktarır. Toplumdaki değişiklikleri anlamak ve tahmin etmek, Moda İşletmeciliği bölümünün pedagojik stratejisinin merkezinde yer alır.

Moda Yönetimi MBA Programı- Moda Medyası, öğrencilerin medyada her kesimin doğru temsil edilmesi fikrini desteklemelerini aşılar. Öğrenciler, deneysel ve yaratıcı modüllerin bir karışımıyla modaya antropolojik bir mercekten bakan görsel ve sanatsal eserler üretirler.

Moda Yönetimi MBA Programı- Lüks Marka Yönetimi ise öğrencilerin lüks endüstrisini yeni zirvelere taşımalarına yardımcı olmak için yüksek bir çeviklik ve esneklik seviyesine ulaşmalarını sağlar.

Yenilenen MBA programı, ikinci yıl boyunca zorunlu bir stajı da kapsar. IFA Paris’in sürekli uyum sağlama isteğinin bir başka kanıtı olarak, MBA Moda Yönetimi, IFA Paris – Learn Online‘da çevrimiçi uzaktan eğitim eğitim olarak da mevcuttur.

IFA Paris’te, moda endüstrisinde meydana gelen gelişmeleri sürekli olarak izliyoruz ve öğrencilerimize profesyonel kariyerlerinde karşılaşabilecekleri her durumda mükemmelleşecek araçları, becerileri ve bilgileri sağlamak için programlarımızı her zaman eşleştirdiğimizden emin oluyoruz.